Esther Erwteman - Tahin

  • Aanbieding
  • Normale prijs $37.60
Inclusief belasting.


Een ode aan hét basisingrediënt uit de Midden-Oosterse keuken


Vanaf haar eerste kennismaking met tahin, midden in de oude stad Jeruzalem, was Esther Erwteman verkocht. De licht notige, tikje bittere, zijdezachte sesampasta die menig portie falafel en hummus verrijkt en verdiept, inspireerde haar tot het maken van het kookboek TAHIN: een ode aan hét basisingrediënt van de Midden-Oosterse keuken.

In haar nieuwe kookboek gaat Esther op zoek naar de eindeloze mogelijkheden van tahin en laat ze je kennismaken met meer dan 101 moderne, lichte gerechten boordevol smaak. Begin je dag met een stapel verse panbroodjes met tahinispread, bak een smeuïg chocolade-tahincake voor bij de koffie, lunch met een pittige linzensalade bomvol smaak en groente of maak indruk met de kikkererwten-sesamtajine met rozenharissa.

In het verhaal van Ali Baba en de veertig rovers openen rovers hun schatkamer met de spreuk 'Sesam, open u'. In TAHIN laat Esther zien dat sesam zelf al een schat op zich is.

* voor liefhebbers van Yotam Ottolenghi en Claudia Roden
* met een voorwoord van New York Times-bestsellerauteur Adeena Sussman

 

9789464041200
1
Hardback
30-08-2022
Park Uitgevers
Fontaine Uitgevers